Google Plus Twitter FaceBook Instagram Aparat Telegram

فروش سایت

مطالب آموزشی خودرو

اخبار خودرو

ساخت استادیوم تیم فوتبال آتلانتا به دست مرسدس بنز

چندی پیش خبر ساخت استادیوم فوتبال تیم آتلانتا توسط این تیم و سخنگوی مرسدس بنز تایید شد . این در حالیست که هرگونه ارتباطی بین کمپانی مرسدس بنز و ساخت یک استادیوم چند منظوره برای یک تیم آمریکایی دور از ذهن به نظر می رسید، اما با پول همه چیز دوباره ممکن خواهدشد.

 

به گزارش اخبار خودرو ، این استادیوم که با نام Mercedes-Benz Stadium شناخته خواهد شد سر آغازی نو برای  برند Mercedes-Benz به شمار می آید . اولین بار کمپانی آلیانس (شرکت تولیدات ورزشی آلمانی ) این روند را در پیش گرفت وبا ساختن استادیوم آلیانس آرنا برای تیم بایرن مونیخ نام خود را بر سر زبان ها انداخت  اما طبق قرارداد باشگاه بایرن با آلیانس این برند طی یک قرار داد ۱۰ساله  این ورزشگاه را با رقم ۲۵۰ میلیون دلار به این تیم واگذار کرد  و نام ورزشگاه نیز متعاقبا(به مونشن آرنا) تغییر کرد . اما  نکته ای که به نظر میرسد این است که مرسدس قصد این اشتباه را ندارد .

ورزشگاه مرسدس بنز تا سال ۲۰۱۷ در قسمت جنوبی  شهر، با گنجایش ۸۳۰۰۰ نفر و سقف جمع شونده عظیم خود افتتاح خواهد شد . هنوز رقم قرار داد این پروژه فاش نشده است ، اما کمپانی مرسدس استفاده از تکنولوژی های جدیدی  چون ۳۶۰ degree HD video halo board را تایید کرده که در نوع خود برای اولین بار به نمایش در خواهد آمد .

از تمامی این اخبار تنها یه نتیجه گیری در ذهن ها نقش خواهد بست و آن هم شروع  دوره  سلطه مرسدس و آلمان ها  بر صنعت ورزش است که به زودی آغاز خواهد شد .

منبع: دنیای خودرو

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی