Google Plus Twitter FaceBook Instagram Aparat Telegram

فروش سایت

اخبار خودرو

انواع اکسلاكسل در یك تعریف ساده محوری است كه جهت نصب چرخ ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین انتظار نمی رود كه پیچیدگی خاصی در مكانیزم آن وجود داشته باشد ولی هنگامی كه وظایف جنبی دیگری مانند مكانیزم فرمان ، انتقال قدرت ، كاهش دور ، تعدیل اثر جاده ، آزادیهای حرکتی خاص و ... به عهده اكسل گذاشته شود طرح و ساختمان آن از پیچیدگی قابل توجهی برخوردار گردیده است. 

جیووانی باتیستا پیرلی

پیرلی، (به ایتالیایی: Pirelli) شرکت تایرسازی ایتالیایی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر میلان قرار دارد.

از بزرگترین و سرشناس ترین کارخانجات لاستیک سازی در جهان می‌باشد.

تولید کننده لاستیک‌های مسابقات فرمول یک نیز می‌باشد.

شرکت پیرلی حامی مالی اصلی باشگاه فوتبال اینتر میلان است.

این شرکت در زمینه تولید کابل‌های برق و تولید کفش نیز فعالیت می‌کند.

 

رینگ فایبرگلاس

رینگ هایی از جنس فایبرگلاس

در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار شاهد ارائه‌ی خودرویی با رینگ‌هایی از جنس فایبر کربن خالص بودیم. فورد موستانگ GT350R اولین خودرویی است که از این رینگ‌ها بهره می‌برد. فورد برای تامین رینگ‌های محبوب‌ترین مدل تولیدی خود به سراغ تولید کننده‌ی استرالیایی کربن رولوشن رفته است.

بوستر ترمزتا بحال شاید اسم بوستر را بسیار شنیده اید قوطی سیاه رنگی که در پشت موتور خودرو و معمولا در سمت راننده قرار دارد بخصوص اگه داخل موتور خودرو پیکان را به یاد بیارید.بوستر ترمز خودرو بساری به ما کمک می کنه تا یه رانندگی راحت و با خستگی کمتری داشته باشیم.در زیر شما با نحوه کار بوستر و قسمت های بوستر ترمز خودرو و تشخیص سالم بودن و یا خرابی بوستر ترمز و انواع بوستر ترمز خودرو آشنا خواهید شد.

راهنمای بنزین زدن

آیا به عنوان راننده یا مالک وسیله نقلیه می دانید چطور بنزین بزنید که هم سبب صرفه جویی شود هم استفادهٔ بیشتر و بهتری از بنزینی کنید که خریده اید؟ حتی اگر می دانید هم پیشنهاد می کنیم آنچه را در پی آمده بخوانید شاید نکته ای بیابید که فایده بیشتری برای کمک به اقتصاد خانواده و یا جیب خودتان داشته باشد.

  

مطالب آموزشی خودروآپشن های پرطرفدار مثل سیستم ناوبری یا سقف شیشه ای بازشو و یا روکش های فلزی و چوبی داشبورد و سیستم های سرگرمی می توانند بسیار جذاب باشند. اما آیا آپشن ها مهم تری هم وجود دارند. امروزه خرید خودرویی جدید بدون یکی از این آپشنها دردناک است.

مقدمه :

   تايرهاي بدون تيوب يا تيوبلس (Tubeless Tire) گونه اي از تاير هستند که به سبب بهره مندي از خصوصيات کيفي ويژه اي از جمله ايمني بالا، راحتي در کار و عملکرد خوب، در ميان انواع تاير جايگاه ويژه اي را بخود اختصاص داده اند.